Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące ustawy metropolitalnej

- Rozpoczynamy dzisiaj szerokie konsultacje społeczne na temat ustawy metropolitalnej. Chcemy wiedzieć, jak według mieszkańców Warszawy i okolic podwarszawskich powinna rozwijać się metropolia warszawska. W tym celu została utworzona specjalna strona internetowa, przed nami także bezpośrednie spotkania z mieszkańcami - powiedział Poseł PiS Jarosław Krajewski podczas konferencji z udziałem warszawskich Posłów PiS.

Zaznaczył, że działania te mają doprowadzić do konsensusu w sprawie warszawskiej metropolii.

- Chcemy wyjść do jak najszerszego grona mieszkańców. Zachęcamy, aby brali oni udział w spotkaniach informacyjnych, które będą systematycznie organizowane - oznajmił.

Poseł PiS Jacek Sasin poinformował, że dla wszystkich zainteresowanych kwestią metropolii uruchomiona została specjalna strona internetowa, dzięki której można będzie zasięgnąć informacji oraz wyrazić własną opinię.

- Zapraszamy do wypełniania ankiet, zarówno w formie on-line, jak i tradycyjnej, papierowej. Po zakończeniu konsultacji, które będą trwały do połowy kwietnia, wszelkie uwagi przekazane zostaną do ekspertów - powiedział Poseł PiS Jacek Sasin.

Zapraszamy do odwiedzenia strony KonsultacjeMetropolia.pl


Lista aktualności