Prosimy o Wasze zaufanie. Nie zawiedziemy Was

- My nie tylko liczymy na Wasz głos, ale liczymy się z Waszym głosem. Pokazaliśmy to przez te cztery lata i prosimy o Wasze zaufanie. Nie zawiedziemy Was - mówił Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Bochni.

Przypomniał, że politykę prowadzi się dla ludzi, dla polskich rodzin i dla siły państwa polskiego.

- Spoczywa na nas szczególna odpowiedzialność, którą 4 lata temu, z wielkim szacunkiem, podjęliśmy. Pokazaliśmy Polakom, co znaczy odpowiedzialne państwo i zrównoważony rozwój - oznajmił.

Podkreślił, że rozwój gospodarczy, który zaproponował Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest rozwojem zrównoważonym, który służy społeczeństwu polskiemu, tworzy perspektywy wzrostu na kolejne lata, które mają doprowadzić nas do polskiego modelu państwa dobrobytu.

- W krótkim czasie pokazaliśmy, że usprawniliśmy kilka wymiarów życia społecznego, politycznego, gospodarczego – powiedział.

Zaznaczył, że dzięki szczelnemu systemowi podatkowemu, PiS może przeprowadzać programy społeczne, rozwojowe, które dają perspektywę na tworzenie polskiego państwa dobrobytu.

- Poprzez nasz program Rodzina 500+ pokazaliśmy, czym jest wiarygodność z nawiązką. Ponadto, liczymy się dzisiaj na arenie międzynarodowej. Poprzez skuteczną, konsekwentną, asertywną politykę osiągnęliśmy nasz cel - mamy komisarza ds. rolnictwa - stwierdził.

Zaapelował, aby w tych ostatnich dwóch dniach zaangażować się w rozmowy z przyjaciółmi, ze znajomymi, z tymi, którzy się wahają, aby 13 października wszyscy poszli na wybory, bo każdy głos się liczy.

Lista aktualności