Prawo i Sprawiedliwość stoi na straży polskiej rodziny

- Bezinteresowność i gotowość do wspierania innych to coś, co powinno charakteryzować ludzi polityki. Prawo i Sprawiedliwość służąc Polsce, służąc polskiej rodzinie, wykonując swoje zapowiedzi, okazała się wiarygodna - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.

Dodał, że 4 lata pokazują, że metoda prowadzenia polityki społecznej, gospodarczej i rozwojowej przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości, sprawdza się.

- Zrobiliśmy bardzo dużo dla przedsiębiorców, bo chcemy aby przedsiębiorczość się rozwijała. Chcemy, aby wzrost gospodarczy służył całemu społeczeństwu, a przede wszystkim polskim rodzinom - oznajmił.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość stoi na straży polskiej rodziny.

- To co robimy, robimy dla polskich rodzin, dla polskiego społeczeństwa, polskiego państwa - stwierdził.

Wicepremier Piotr Gliński zaznaczył, że program PiS opiera się na rozwoju, który obejmuje wszystkich.

- Chcemy budować państwo oparte na naszym kapitale, intelekcie, aktywności. Polityka społeczna ma olbrzymie znaczenie rozwojowe. Napędza polską gospodarkę. Nasze propozycje nakierowane są na dobrobyt polskich rodzin - mówił.

Podczas debaty była Premier Beata Szydło podkreśliła, iż program Rodzina 500+ jest bardzo prosty.

 - Przekazujemy polskim rodzinom środki na wychowanie. Zaufaliśmy Polakom tak, jak oni zaufali nam - stwierdziła.

Jak dodał Premier Mateusz Morawiecki, państwo jest zobowiązanie do wspierania rodzin, a w szczególności rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

- Z ust liderów PO padły słowa, że podniesienie płacy minimalnej jest nierealne i absurdalne. Otóż nie jest nierealne, ani absurdalne. To jest jak najbardziej realne i korzystne zjawisko dla polskich pracowników i będziemy szli w tym kierunku - powiedział.


Lista aktualności