Prawo i Sprawiedliwość potrafi dobrze i sprawiedliwie rządzić

- Po transformacji, część społeczeństwa nie korzystała z rozwoju. My potrafiliśmy to zmienić i przeprowadzić wielki program społeczny, którego symbolem jest Rodzina 500+. Przekazaliśmy ponad 800 mld zł w transferach społecznych - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Sieradzu.

Dodał, że polski budżet przestał być bankomatem dla przestępców podatkowych i dla mafii.

- Będziemy mieli zrównoważony budżet, bez deficytu. To dowód na to, że Prawo i Sprawiedliwość potrafi dobrze i sprawiedliwie rządzić - oznajmił.

Zaznaczył, że wobec Polaków, którzy mieszkają na wsiach, Rząd PiS wypełnił wymóg sprawiedliwości, poprzez ubezpieczenia, pomoc w wypadku suszy, połączenia autobusowe.

- Zadbaliśmy o odbudowę komisariatów policji, wsparcie będą uzyskiwały szpitale powiatowe. Dążymy do tego, aby poziom życia na wsi i w mieście był taki sam. Znaczna część z naszych programów społecznych wpłynęła na wieś - oznajmił.

Poinformował, że nadszedł czas, aby podsumować 4 lata rządów.

- Przed nami kolejne wybory. Weszliśmy na dobrą drogę i tą drogą idziemy - podkreślił.

Zaapelował, aby „w nadchodzących wyborach zadecydować tak, aby Prawo i Sprawiedliwość mogło iść dalej, by było jeszcze lepiej i sprawniej”.

- Polska nie powinna ustępować innym krajom. Proszę, abyście Państwo zabiegali o przedłużenie tego marszu, tej dobrej drogi - powiedział.


Lista aktualności