Prawo i Sprawiedliwość jest gwarantem wolności w Internecie

- Ostatnio w Parlamencie Europejskim zapadła decyzja, która godzi w wolność. PO nie tak dawno mówiła, że są przeciwni ACTA2, a w istocie była za, a to z demokracją i wolnością nie ma nic wspólnego. Prawo i Sprawiedliwość dokona tego typu implementacji, że wolność będzie zachowana - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji PiS w Gdańsku.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość jest gwarantem wolności w Internecie.

- Wolność to prawo jednostki, grup społecznych do działania. To także wolność narodów. My Polacy wiemy, jak bardzo jest to ważne – stwierdził.

Podkreślił, że w państwie demokratycznym musi być zapewniona wolność - wolność słowa, działania, możliwość wpływu obywateli na władzę.

- Polska pozostanie wyspą wolności, dzięki Polakom i Prawu i Sprawiedliwości - poinformował.

Premier Mateusz Morawiecki dodał, że „ludzie z Koalicji Europejskiej, którzy mają usta pełne frazesów o wolności, zagłosowali przeciwko wolności w Internecie”.

- Dlaczego przyjęto w Brukseli prawo, które ogranicza wolność, gdzie tymczasem Europa nie może poradzić sobie z przestępcami podatkowymi. Chcemy wnieść do Europy nasze umiejętności.  Obiecuję wszystkim Internautom, że będziemy walczyć o wolność w Internecie, to dla nas niezbywalne prawo. Jesteśmy z Wami! - spuentował.


Lista aktualności