Polski Ład to logiczna całość

- Tykocin nie może być miejscem tranzytowym, że się przejeżdża i jedzie dalej. Tykocin - perła Podlasia i wiele innych miejscowości to miejsca gdzie, ludzie muszą chcieć się zatrzymać, zwiedzić, ale także żyć czy się kształcić - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami w Tykocinie.

Zwrócił uwagę, że w czasach poprzedniej władzy nikt nie myślał o takich miastach jak Tykocin, Kolno, i o wielu innych miasteczkach.

- Wiele środków z budżetu państwa przeznaczamy na takie gminy jak Wasza. Polski Ład zaczyna się tam, gdzie Wasze marzenia - mówił.

Zaznaczył, że podstawowym celem Polskiego Ładu jest to, żeby wszyscy młodzi ludzie chcieli, żyć, pracować w miastach jak Tykocin, a jeśli wyjechali, żeby tu wrócili.

- Polski Ład jest realny, bo opiera się na fundamencie potężnych środków. Tych środków, które zabraliśmy mafiom VAT-owskim, przestępcom podatkowym. Dzisiaj dajemy te pieniądze na inwestycje, na drogi, szkoły czy szpitale. To jest Polski Ład - podkreślał.

Przekonywał, że Polski Ład to logiczna całość i to program dobrze przeliczony, przeanalizowany, który wpłynie na realną poprawę losu Polaków.

- Wizja Polskiego Ładu pokazuje, że możemy pójść jeszcze dalej, możemy osiągnąć to, co jest marzeniem milionów polskich rodzin czyli poziom życia taki jak na zachodzie. I nigdy nie byliśmy tak blisko, jak po ostatnich 5 latach - oznajmił.

Zapewnił, że Polski Ład to miliardy złotych na upiększanie takich rynków jak w Tykocinie oraz na drogi, sieci ciepłownicze, transport.

- Wasze marzenia są dla nas drogowskazem i Wasze marzenia będą wytyczały drogę Polskiego Ładu - zwrócił się do mieszkańców.

Lista aktualności