Mamy program, misję i wiedzę, jak przejść drogę ku lepszej Polsce

- Razem udowodniliśmy, że nie rzucamy słów na wiatr. Wszystko, co robimy, robimy dla Polek i Polaków. Wasze słowa, troski i nadzieje stały się podstawą naszego programu - mówiła Wicepremier Beata Szydło podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości.

Dodała, że Program Rodzina 500+ stał się symbolem rządu Prawa i Sprawiedliwości, a Polska, dzięki niemu, stała się symbolem mądrej polityki prorodzinnej.

- Młodzi ludzie wracają do kraju, mają pracę, a jak dzisiaj się dowiedzieliśmy - nie będą płacili podatków. Tak właśnie rządzi PiS. Dzisiaj rolnicy nie muszą się już martwić, że nie dostaną nawet najniższej emerytury - oznajmiła.

Podkreśliła, że Prawo i Sprawiedliwość spełnia oczekiwania rodziców, którzy prosili o rozszerzenie programu Rodzina 500+.

Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński zaznaczył, że wzrost gospodarczy Polski jest nie tylko jednym z najwyższych w Europie, ale i na świecie.

- To, co robimy, robimy nie tylko dla gospodarki, ale przede wszystkim dla ludzi, bo gospodarka ma być dla ludzi, a nie odwrotnie. Pokazaliśmy, że nie jesteśmy państwem teoretycznym. Potrafimy działać - powiedział.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny przypomniał, że PiS jest jedyną w Polsce formacją polityczną, która zawiera z Polakami wyjątkowy kontrakt na realizację obietnic wyborczych.

- Nasza wiarygodność polega na tym, że PiS nie tylko dotrzymało słowa, ale także odbudowało podstawowe zaufanie do państwa. PiS przywraca wiarę w państwo. Dostrzegamy nie tylko duże rzeczy, ale także te małe, które na co dzień doskwierają Polakom - stwierdził.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość jest ugrupowaniem, które odważnie mówi o wolności.

- Mamy program, mamy w sobie misję i wiedzę, jak przejść drogę ku lepszej Polsce. Nasz drogowskaz pokazuje najważniejszą wartość - człowieka - powiedział.


Lista aktualności