Mamy najlepszy plan dla zasobnej Polski w silnej Europie

- Mamy program, który kierujemy do wszystkich Polaków. Program, dzięki któremu Polska będzie rozwijać się lepiej i szybciej, będzie krajem, który jest wzorem dla innych. Wierzę, że wraz z Nową Piątką PiS będziemy tworzyć Polskę naszych marzeń - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji w ramach programu #NowaPiątkaPiS.

Dodał, że celem dobrego rządu powinno być to, aby dbać o każdego człowieka, o rodziny, o szanse rozwoju.

- I taki jest właśnie nasz cel. Chcemy, aby życie Polaków było na poziomie europejskim. Mamy ku temu wytyczoną drogę - wiemy, jak to zrobić - oznajmił.

Zaznaczył, że priorytetem jest to, aby zapewnić Polakom godne życie.

- Rząd Prawa i Sprawiedliwości przygotował Nową Piątkę PiS. Mamy wolę i środki, by ją zrealizować. Wiemy jak walczyć z mafiami VAT-owskimi, wiemy, gdzie są pieniądze, o których nasi poprzednicy myśleli, że są nie do wydobycia - stwierdził.

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk poinformował, że obowiązkiem jego resortu jest walka z wykluczeniem komunikacyjnym.

- Realizujemy przedsięwzięcia, które dają Polakom nadzieję na lepsze życie. Walka z wykluczenie komunikacyjnym to dwa filary dedykowane Polsce samorządowej - Fundusz Dróg Lokalnych i przywrócenie połączeń komunikacyjnych tam, gdzie zostały one zlikwidowane - powiedział.

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska oznajmiła, że projekt Emerytura+ jest już gotowy.

Lista aktualności