Konferencja prasowa PiS z okazji Dnia Kobiet

- Dzisiaj jest dzień szczególny dla wszystkich kobiet. Dzień, w którym powinny one szukać tego, co je łączy, a nie dzieli, odnaleźć płaszczyzny porozumienia i wspólnie dbać o takie wartości jak rodzina, zdrowie, praca i rozwój zawodowy, bezpieczeństwo oraz szacunek - powiedziała Rzecznik PiS Beata Mazurek podczas wspólnej konferencji prasowej z Posłankami PiS Anną Krupką, Iwoną Arent, Mirosławą Stachowiak-Różecka, Małgorzatą Golińską, Ewą Kozanecką oraz Urszulą Rusecką z okazji Dnia Kobiet.

Posłanka PiS Urszula Rusecka zaznaczyła, jak ważna w życiu jest rodzina. Mówiła o wspólnej pracy nad tym, by była ona szczęśliwa.

- Kobieta jest strażniczką życia rodzinnego. Potrzebna jest więc dbałość o zdrowie, aby mogła też realizować się w życiu społecznym i zawodowym - dodała Posłanka Ewa Kozanecka.

Posłanka PiS Anna Krupa przypomniała, że w życiu każdej kobiety ważna jest praca i rozwój zawodowy, samorealizacja, spełnianie marzeń i celów.

- Bezpieczeństwo osobiste oraz bezpieczeństwo naszych najbliższych to sprawy niezwykle istotne, dzięki którym ze spokojem będziemy mogli patrzeć w przyszłość - oznajmiła Posłanka Małgorzata Golińska.

Posłanka Iwona Arent zwróciła uwagę na szacunek w rodzinie, w pracy i w społeczeństwie. Zachęcała, by Polki wciąż się rozwijały i pozostały aktywne.  

- W wielu obszarach, takich jak rodzina, zdrowie, praca, czy rozwój zawodowy, więcej nas łączy, niż dzieli. To ważne, byśmy wspólnie, niezależnie od poglądów politycznych, pracowały nad tymi obszarami w naszej pracy parlamentarnej. Do tego zachęcamy i zapraszamy - powiedziała Posłanka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka.


Lista aktualności