Jesteśmy od tego, by spełniać marzenia polskich rodzin

- Dla polskiego rządu ważne jest, aby program gospodarczy przekładał się na życie każdej rodziny i żeby każdy Polak był beneficjentem tego wzrostu. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom spełniają się marzenia polskich rodzin i że spełni się ich jak najwięcej - powiedziała Premier Beata Szydło podczas inauguracji Gali Polskiego Kompasu.

Dodała, że najważniejszym priorytetem rządu jest Program 500 Plus, który okazał się także wybitnym kołem zamachowym polskiej gospodarki.

- Chcę zapewnić, że my jesteśmy od tego, by spełniać marzenia polskich rodzin i będziemy to konsekwentnie nadal realizować - podkreśliła.

Zaznaczyła, że działalność Wicepremiera Mateusza Morawieckiego, który jest „ojcem chrzestnym i wykonawcą” tego wielkiego projektu, pokazuje, co może zrobić człowiek, który ma mądry plan, jest zdeterminowany i potrafi zbudować drużynę.

Wicepremier, który otrzymał otrzymał specjalną nagrodę „Gazety Bankowej” „Złoty Polski Kompas 2017” podkreślił, że jest nagroda dla całego zespołu gospodarczego, bardzo szerokiego, w rządzie i poza rządem.

- Mnóstwo osób pracuje nad tym, aby polska gospodarka jak najlepiej się rozwijała - powiedział Wicepremier Morawiecki.

Lista aktualności