Chcemy realizować wielkie cele

- Jesteśmy odważni i chcemy realizować wielkie cele. Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich 4 lat zdobyło coś niezwykle ważnego, coś co jest podstawą nadziei na najbliższe lata – wiarygodność - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Częstochowie.

Jak dodał, Polska „plus” to znaczy m. in. podtrzymanie rodziny, naszych fundamentów i tradycji, nie uleganie temu, co jest nam narzucane.

- Jesteśmy pierwszymi, którzy wykorzystali swoje 4 lata na to, by pokazać, że można wykonywać swoje zobowiązania - oznajmił.

Podkreślił, że celem Prawa i Sprawiedliwości jest to, aby móc powiedzieć, że Polacy żyją równie dostatnie i bezpiecznie jak nasi zachodni sąsiedzi.

- Polityka społeczna jest częścią polityki ekonomicznej. Jeśli chcemy się rozwijać, to musimy dokonywać postępu w sferze technologii i organizacji pracy. Nie będziemy pozwalać na dalszą eksploatację Polski - powiedział.

Zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość prowadzi i będzie prowadzić rozsądną politykę gospodarczą.

- Każdy głos jest ważny. Proszę, abyście Państwo to przekonanie, że trzeba walczyć do ostatniego dnia, przekazywali dalej - zaapelował.


Lista aktualności