Chcemy ocalić polskość, nasze wartości, tradycję i historię

- Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawę pedofilii, nie tylko w kościele, ale we wszystkich środowiskach. Wszędzie trzeba tę sprawę wyjaśnić. Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza, że ani purpura, ani Oscar, ani Nobel, ani żadna sława nikogo nie uchroni przed karą za tego typu przestępstwa - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.

Dodał, że „w tych wyborach możemy zrobić pierwszy krok, aby obronić się przed różnymi zagrożeniami”.

- Musimy obronić polską złotówkę, polskie dzieci i rodziny, nasze programy społeczne, dzięki którym Polakom żyje się lepiej. Chcemy ocalić polskość, nasze wartości, tradycję, historię i jesteśmy w stanie to zrobić - wyliczał.

Apelował, aby poprzeć listę nr 4, zachęcać do udziału w wyborach.

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, iż każdy głos ma znaczenie, bo gdyby nie te głosy, nie byłoby dziś programu Rodzina 500+, walki z przestępcami i innych osiągnięć Prawa i Sprawiedliwości.

- Nasi przeciwnicy mogą cofnąć wszystko to, czego dokonaliśmy, a aby to się nie stało, PiS musi zwyciężyć, musimy kontynuować naszą politykę - mówił.

Przypomniał, że Prawo i Sprawiedliwość jest dobrym gospodarzem polskiej ziemi.

- Za tydzień w wyborach możemy wybrać kandydatów, którzy będą pilnowali polskich interesów, będą prowadzili politykę, dzięki której Polska będzie silniejsza - oznajmił.


Lista aktualności