Budowa Zakopianki realizowana jest bez przeszkód

- Zakopianka jest symboliczną drogą w Polsce. S7 to jedna z naszych najważniejszych inwestycji, która realizowana jest konsekwentnie i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się dobrym dojazdem do Zakopanego. Po raz kolejny rząd PiS dotrzymał słowa - powiedziała Premier Beata Szydło podczas inauguracji budowy drugiego etapu inwestycji drogowej w miejscowości Naprawa.

Dodała, że ma ona na celu przede wszystkim poprawę funkcjonowania komunikacyjnego.

- Poprzez konsekwencję Rządu PiS, harmonogram, który przyjęliśmy na początku wspólnej pracy, mogę powiedzieć, że po raz kolejny dotrzymujemy słowa. To jest nasz znak rozpoznawczy - oznajmiła.

Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk podkreślił, że drążenie tunelu na tzw. portalu południowym - zgodnie z zapewnieniami wykonawców - będzie prowadzone z obu stron, a prace będą trwały przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

- Jak w przypadku innych zapowiedzi Rządu, tak i teraz dotrzymujemy słowa, realizujemy zobowiązania. Droga S7 to jeden ze strategicznych ciągów drogowych w Polsce, obok m.in Via Carpatia i Via Baltica - stwierdził.

Minister Adamczyk podziękował także tym, którzy nadzorują budowę S7,  dzięki którym plan realizowany jest zgodnie z założeniami.

Lista aktualności